Whatsapp'a Durum Özelliği Geldi.

Yakup Çetin
0


Bu günkü  güncellemelerle WhatsApp'a Durum Güncellemesi Özelliği getirildi.Whatsapp, durum güncellemeleri (Whatsapp Status) ile kullanıcılara interaktif bir deneyim yaşatacak.

İnstagram'da ve Snapchat'den alışık olduğumuz durum güncellemelerini artık WhatsApp üzerinde de bola derin göreceğiz. 

Teknoloji devi uygulamalar son zamanlarda devamlı olarak yaptıkları güncellemelerle bir birlerinin özelliklerini kendi uygulamalarına ekleme yarışına girdiler. Bir kullanıcı olarak değerlendirme yapmak gerekirse her uygulama kendi alanında uzmanlaşsa ve orada paylaşımımızı yapsak daha güzel ama öyle olmuyor maalesef her uygulama daha fazla kitleyi kendi etkisinde bırakmayı amaçlıyor. 

Gelelim yeni özelliklerle neler yapabiliyoruz;  

Artık Durumlarımızda sadece mesaj ve simgeler paylaşmayacağız, artık Videolu, Fotoğraflı ve Animasyonlu bir birinden güzel paylaşımları yapabileceğiz. Bu paylaşımların kimlerin görebileceği gibi  ayarlamaları yapabiliyoruz. 

Bu paylaşımlar bir gün sonrası kayboluyor bu özelliği ile gün içinde yaptığınız her şeyi paylaşıp anı aktarıp sonrasında takip etmeyenler için her şeyi silmiş olabiliyoruz. 

Uygulamanın kullanımı ile ilgili videoyu paylaşıyorum iyi seyirler dilerim;Bu 24 saat özelliği şahsen benim sevdiğim ve kullandığım bir şey değil bir paylaşım emektir ve devamlı olarak kalması gereğine inanırım. Bu yeni özellik hayırlı olsun. 😁

Yakup Çetin - 24.02.2017 Cuma - 09:50

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Accept !