Baslangıc – İnception Filmini İzledim

Yakup Çetin
0

Yönetmen : Christopher Nolan
Senaryo : Christopher Nolan
Müzik : Hans Zimmer
Görüntü Yönetmeni : Wally Pfister
Oyuncular & Seslendirenler : Leonardo DiCaprio
Türü : Aksiyon
Süre : 142 Dk.
Yapım : 2010
Web : www.baslangicfilm.com
Vizyon Tarihi : 30 Temmuz 2010
Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb'un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb'a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız "başlangıç"ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.

Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb'un görebildiği bir düşmandır.

feather pen
Yakup ÇETİN Yorumu;Benim gibi bir biri içene örülü her şeyin altından başka bir şeylerin çıktığı filmleri seviyorsanız kaçırmayacağınız bir film. Soluksuz olarak izlediğim ve herkese tavsiye edebileceğim bir film.İyi Seyirler izlemek isteyenlere....

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Check Now
Accept !